Infuzní terapie je bezpečný a garantovaný způsob podání vitamínů, minerálů, aminokyselin a dalších důležitých látek do vašeho těla

Seznámíme vás s touto metodou a nabídneme něco pro každého
- od sportovců přes dárce krve až po seniory.

Co je intravenózní vitamínová terapie?

Je to metoda, kdy vám dodáme vitamíny a minerály přímo do krve. Díky tomu dostanete silnější, rychlejší a účinnější dávku, než byste získali z jídla nebo tablet. Vitaminy přímo do žíly v koncentrovanější formě jsou efektivnější a šetrnější pro vaše zažívání než pilulky.

Jak si objednat správnou infuzi?

Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si infuzní balíček přesně podle vaší aktuální potřeby. Pokud si nebudete jistí, neváhejte se nám ozvat.

Pro koho je infuzní terapie vhodná?

Infuzní terapie je skvělá, pokud:

– Cítíte, že vašemu tělu něco chybí.
– Jste dárcem krve nebo plasmy.
– Pracujete na důležitém projektu.
– Jste aktivním sportovcem.
– Procházíte náročným životním obdobím.
– Chcete, aby vaše tělo bylo neustále ve formě.

Jak často a kolikrát?

Nejčastěji se aplikuje v několika dávkách s denními až týdenními rozestupy. Účinky můžete pocítit už po 2–4 infuzích. Doba podání je obvykle 20–90 minut v závislosti na složení.

Možným vedlejším účinkem může být dočasná únava. Ta signalizuje aktivaci imunitního systému a rychle odezní.

Doporučujeme 3–10 sezení s ideálním rozestupem 1–3x týdně, záleží na vašich potřebách a typu infuze.

Komu infuze nedoporučujeme?

Infuze nejsou vhodné pro:

– Osoby s problémy ledvin, ledvinovými kameny.
– Těhotné a kojící ženy.
– Pacienty s anémií, poruchami krvetvorby.
– Lidi s nadměrným ukládáním železa.
– Osoby v onkologické léčbě.
– Ty, co užívají určité léky (např. na ředění krve).
– Pacienty s akutními infekcemi či horečkami.
– A další specifické stavy a nemoci.

terapie2.jpg__PID:a91a5194-b5f2-4cb9-802a-3fcea9547001
o-nas-obr6.jpg__PID:033d0b6c-61eb-4b92-af41-f3f9fa8678ac

Co obsahují naše infuze?

Naše infuze obsahují doporučené nebo maximální denní množství vitamínů, minerálů a léčivých látek. I když přesné složení je naše know-how, rádi vám sdělíme některé z našich klíčových složek:

Soluvit N
Cernevit
Vitamin C Injektopas
Nutryelt
Vitalipid N Adult
Addaven
Magnesium Sulfuricum/Sulfate
Calcium Gluconicum
Aminoven
Vitamin B12
a další

Některé naše specifické infuze, například "Bolavá Záda" nebo "Migréna Stop", obsahují kombinaci vitamínů a léčivých látek a podávají se na základě doporučení lékaře, odběrů krve, nebo jiných vyšetření.

Mezi léčivé látky patří například GLUTATHION, BISULEPIN-HYDROCHLORID a další.

Před aplikací infuze budete podrobně informováni o jejím složení, potenciálních rizicích a vedlejších účincích. Máte také plné právo klást otázky lékaři nebo sestřičkám.

Pro více detailů o jednotlivých preparátech doporučujeme navštívit webové stránky Státního ústavu pro kontrolu léčiv - www.sukl.cz

VITAMÍNY

100% biodostupnost, silný antioxidační efekt, 100% bezpečnost a garance vstřebaného množství, podpůrná terapie u onkologických, revmatologických onemocnění, alergií či tinnitu a dalších onemocnění.

MINERÁLY

Minerální látky jsou důležité pro růst a tvorbu tkání. Jejich další funkcí je, že aktivují, regulují a kontrolují látkovou výměnu v těle. Pro tělo je prospěšný vyvážený poměr minerálů v jedné dávce, komplexní složení a nejvyšší kvalita.

AMINOKYSELINY

Jediná infuze tohoto druhu s optimální osmolaritou pro periferní podání se zastoupením všech aminokyselin. Vyvážený poměr esenciálních kyselin, které si lidské tělo neumí vyrobit samo. Urychluje regeneraci, hojení ran a navrací pleti mladistvý vzhled.

KMENOVÉ BUŇKY

Přelomová metoda, která dokáže přirozeným způsobem opravit poškozené tkáně orgánové soustavy nebo zastavit progresi onemocnění. Tajný recept hollywoodských hvězd a miliardářů k udržení vitality, pevného zdraví a dlouhověkosti.

SPORTOVCI

Potřeba vitamínů je pro každého individuální, ale sportovci, kteří mají vysokou fyzickou zátěž mají i větší potřebu dodávat svému tělu vitamíny ve vyšších dávkách.

MANAŽEŘI

Pravidelně se stává, že manažeři, ředitelé zapomínají na své potřeby, a nevšimnou si, že je jejich tělo v nerovnováze. Zdravotní problémy řeší až ve chvíli, kdy je zdraví omezuje při práci. Aby k tomuto nedocházelo, je vhodné pravidelně dodávat tělu vitamíny.

STUDENTI

Ač se to nemusí zdát, tak i studenti ze sebe vydají po dobu zkouškového období maximum. Jejich tělo je nervózní, jsou v napětí. V tuto chvíli potřebují vitamíny víc než kdy jindy.

SENIOŘI

Také nesmíme zapomínat na seniory, pro které je obzvlášť důležité doplňovat správnou dávku vitamínů.

Rozrůstáme se

Snažíme se našim klientům usnadnit dostupnost infuzní terapie a krevních odběrů. Naše vize je ta, že zákazník jednoduše najde ve svém okolí místo, kde veškeré služby nalezne pod jednou střechou. Stále pro vás taková místa hledáme.