Nejčastější dotazy

Stačí si zakoupit kterýkoliv balíček.

Budoucnost je v infuzích

Infuzní terapie je bezpečný a garantovaný způsob podání vitamínů, minerálů, aminokyselin a dalších důležitých látek do našeho těla. Poslední léta se tímto směrem ubírá celý medicínský svět. Naše vize je seznámit s touto metodou veřejnost a nabídnout jí široký program infuzní terapie (dospělí, senioři, sportovci, aktivní lidé…).

VITAMÍNY

100% biodostupnost, silný antioxidační efekt, 100% bezpečnost a garance vstřebaného množství, podpůrná terapie u onkologických, revmatologických onemocnění, alergií či tinnitu a dalších onemocnění.

MINERÁLY

Minerální látky jsou důležité pro růst a tvorbu tkání. Jejich další funkcí je, že aktivují, regulují a kontrolují látkovou výměnu v těle. Pro tělo je prospěšný vyvážený poměr minerálů v jedné dávce, komplexní složení a nejvyšší kvalita.

AMINOKYSELINY

Jediná infuze tohoto druhu s optimální osmolaritou pro periferní podání se zastoupením všech aminokyselin. Vyvážený poměr esenciálních kyselin, které si lidské tělo neumí vyrobit samo. Urychluje regeneraci, hojení ran a navrací pleti mladistvý vzhled.

KMENOVÉ BUŇKY

Přelomová metoda, která dokáže přirozeným způsobem opravit poškozené tkáně, orgánové soustavy nebo zastavit progresi onemocnění. Tajný recept hollywoodských hvězd a miliardářů k udržení vitality, pevného zdraví a dlouhověkosti.

Pro koho je infuzní terapie vhodná?

Optimální množství vitamínů v těle má málo lidí, bez ohledu na věk nebo profesi. Infuzní terapii je vhodné podstoupit pokud cítíte, že je vaše tělo v nerovnováze, aktivně sportujete, vypracováváte důležitý projekt v práci, a chcete, aby Vaše tělo zůstalo po celou dobu fit. Dále je vhodná pro studenty, kteří zažívají stres každé zkouškové období, a v neposlední řadě si tuto lázeň mohou dopřát i lidé, kteří se starají o své tělo, a vědí, že správný poměr těchto látek jim pomůže zkvalitnit jejich život.

SPORTOVCI

Potřeba vitamínů je pro každého individuální, ale sportovci, kteří mají vysokou fyzickou zátěž mají i větší potřebu dodávat svému tělu vitamíny ve vyšších dávkách.

MANAŽEŘI

Pravidelně se stává, že manažeři, ředitelé zapomínají na své potřeby, a nevšimnou si, že je jejich tělo v nerovnováze. Zdravotní problémy řeší až ve chvíli, kdy je zdraví omezuje při práci. Aby k tomuto nedocházelo, je vhodné pravidelně dodávat tělu vitamíny.

STUDENTI

Ač se to nemusí zdát, tak i studenti ze sebe vydají po dobu zkouškového období maximum. Jejich tělo je nervózní, jsou v napětí. V tuto chvíli potřebují vitamíny víc než kdy jindy.

SENIOŘI

Také nesmíme zapomínat na seniory, pro které je obzvlášť důležité doplňovat správnou dávku vitamínů.

Rozrůstáme se

Snažíme se našim klientům usnadnit dostupnost infuzní terapie a krevních odběrů. Naše vize je ta, že zákazník jednoduše najde ve svém okolí místo, kde veškeré služby nalezne pod jednou střechou. Stále pro vás taková místa hledáme.

Rozrůstáme se

Snažíme se našim klientům usnadnit dostupnost infuzní terapie a krevních odběrů. Naše vize je ta, že zákazník jednoduše najde ve svém okolí místo, kde veškeré služby nalezne pod jednou střechou. Stále pro vás taková místa hledáme.